دات نت نیوک

 

راهنمای شرکت در دومین دوره جشنواره  یاد یار مهربان

 

دریافت بروشور راهنما

دانش آموز عزیز!

در این دوره ی جشنواره، خود شما کتاب مورد نظرتان را در وبسایت جشنواره ثبت می‌کنید. همچنین علاوه بر امکان انتخاب کتاب به صورت رایگان تا سقف ۲۰ هزارتومان می‌توانید به هر مبلغی که می خواهید‏‏، با ۲۰ درصد تخفیف کتاب بخرید. بنابراین، لازم است اطلاعاتی درباره ی چگونگی انتخاب و ثبت کتاب ها به دست بیاورید. پس لطفاً متن زیر را با دقت بخوانید:

 

در این دوره جشنواره  یاد یار مهربان، ابتدا باید به وبسایت جشنواره به آدرس www.yym.ir مراجعه و ثبت نام کنید و برای خود پروفایل تشکیل دهید. برای این کار، در قسمت بالای سمت چپ وبسایت روی لینک «ثبت نام کنید» کلیک کنید و در صفحه ی بازشده، اطلاعات درخواست شده را براساس دستورالعمل موجود به  صورت کامل وارد کنید. پس از ثبت نام و ورود به سایت با نام کاربری و رمز عبور ساخته شده به صفحه «فهرست کتاب ها» بروید. در این صفحه امکان انواع جست‌و‌جوهای پیشرفته برای یافتن کتاب های مورد علاقه شما وجود دارد. پس از انتخاب هر کتاب، می توانید با کلیک روی دکمه «افزودن به سبد سفارش» آن را سفارش دهید. سبد سفارش شما تا سقف ۲۰ هزار تومان به صورت رایگان به شما اهدا خواهد شد. اگر تمایل به سفارش کتاب های بیشتری داشته باشید، می توانید به هر میزان کتاب سفارش دهید و فقط مبلغ اضافه بر ۲۰ هزار تومان را با تخفیف ۲۰ درصد پرداخت کنید.
پس از انتخاب کتاب ها، با کلیک روی دکمه   سبد سفارش ها در بالای سایت، فاکتور کتاب های انتخاب شده برای شما نمایش داده می شود. اگر تا سقف ۲۰ هزار تومان باشد، کافی است با زدن دکمه « تأیید نهایی سفارش» کد سفارش را دریافت کنید و منتظر ارسال کتاب ها به مدرسه خود باشید. درصورتی که مبلغ بیشتری کتاب انتخاب کرده اید، مبلغ اضافه بر سقف ۲۰ هزار تومان با کسر ۲۰ درصد تخفیف برای شما قابل پرداخت خواهد شد که با کلیک روی دکمه «پرداخت و تأیید نهایی سفارش»، سفارش شما هم نهایی و کتاب ها به مدرسه تان ارسال خواهد شد.

نکات مهم:
- ثبت نام در جشنواره، ویژه دانش آموزان پایه های هفتم، هشتم و نهم شهر تهران (مدارس متوسطه اول در نواحی نوزده‌گانه‌ی آموزش و پرورش تهران و ناحیه ۱ و ۲ شهر ری) است. کتاب ها پس از ثبت در وبسایت به مدرسه شما ارسال می شود، لذا انتخاب صحیح مدرسه محل تحصیل اهمیت زیادی دارد. اطلاعات ثبت شده شما با لیست ارسالی مدارس تطبیق داده می شود و در صورت مغایرت از جشنواره حذف می شوید. پس در ورود اطلاعات در تمامی مراحل بسیار دقت کنید.
- پرسش ها و اشکال های خود را می توانید در خود سایت جشنواره از طریق گزینه ی «پشتیبانی آنلاین» و «گزارش اشکال» مطرح کنید.
- علاوه بر وبسایت، اطلاعات کتاب ها در اپلیکیشن موبایل (Android و IOS) و ربات تلگرام هم قابل جست‌وجو و بررسی خواهد بود. اپلیکیشن ها را می توانید از خود وبسایت جشنواره یا از اپ استورهای کافه بازار و google play و iTunes دانلود کنید و پس از نصب در گوشی خود، اطلاعات همه کتاب ها در آن قابل دیدن و جستجو خواهد بود. ربات تلگرام هم از طریق لینک telegram.me/yym_bot در دسترس است. البته برای سفارش کتاب حتماً باید با مراجعه به وبسایت اقدام کنید. کافی است لینک کتاب مربوطه را در وبسایت دنبال و به سبد خرید خود اضافه کنید.
- از هر کتاب تنها می  توانید یک نسخه انتخاب کنید، مگر آنکه قصد خرید کتاب ها را داشته باشید.
- وبسایت جشنواره امسال بسیار تعاملی خواهد بود. شما می توانید دیدگاه‌های خود را درباره کتاب ها در وبسایت جشنواره بنویسید و با دیگر دانش آموزان به نام خود به اشتراک بگذارید. هم چنین می توانید به کتاب ها امتیاز مثبت   یا منفی دهید.

 

مهلت ثبت نام و ثبت کتاب ها در وبسایت از ساعت ۸ صبح شنبه هشتم آبان ماه تا ساعت ۲۳ شنبه بیست و دوم آبان ماه ۱۳۹۵ خواهد بود.

 

- اطلاعیه های جشنواره را از طریق وبسایت پیگیری کنید.
- کتاب های انتخاب شده پس از تهیه و بسته بندی در آذر و دی ماه به مدرسه شما ارسال خواهد شد. اگر تا پایان دی ماه کتاب ها به دست شما نرسید، می توانید با دبیرخانه جشنواره با شماره ۸۸۱۹۳۳۰۱ (داخلی ۳۷۰) تماس بگیرید و با اعلام کد خرید دریافت شده، سفارش خود را پیگیری کنید.

 

افزودن کتاب به سبد سفارش ها
به سبد سفارش ها افزوده اید

افزودن به فهرست علاقه مندی ها
در فهرست علاقه مندی های شماست

این کتاب را می پسندم
این کتاب را لایک کرده اید

این کتاب را نمی پسندم
این کتاب را دیسلایک کرده اید