دات نت نیوک

اخبار و اطلاعیه ها

اطلاعیه مهم در خصوص تحویل اسامی و آثار دانش آموزان برگزیده به دبیرخانه جشنواره

17 اردیبهشت 1395 14:46 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: 3.67 با 6 رای
 اطلاعیه مهم در خصوص تحویل اسامی و آثار دانش آموزان برگزیده به دبیرخانه جشنواره

دبیران محترم شرکت کننده در جشنواره یاد یار مهربان؛
با سلام؛
ضمن تشکر از زحمات شما در انجام فعالیتهای درون مدرسه جشنواره یاد یار مهربان، شما تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۵ خرداد فرصت دارید تا شخصا با همراه داشتن اسامی و اطلاعات و آثار پنج درصد از دانش آموزان دارای بیشترین امتیاز، به دبیرخانه جشنواره مراجعه کرده و ضمن تحویل اسامی و آثار دانش آموزان برگزیده، هدیه خود را دریافت نمایید.
همراه داشتن اطلاعات کامل دانش آموزان برگزیده شامل نام و نام خانوادگی ، پایه تحصیلی، شماره تلفن و موبایل و نشانی آنها به همراه آثار و مستندات فعالیتشان الزامی است.در صورتی که پیش از این فرم های پر شده باشگاه آرزوهای بزرگ دانش آموزان مدرسه خود را به دبیرخانه ارسال نکرده اید، لطفا این فرمها را نیز همراه بیاورید.
نشانی دبیرخانه: میدان آرژانتین، ابتدای بلوار آفریفا، رو به روی پارک سوار بیهقی، شماره ۶ ، موسسه نشر شهر ، خانم عموشاهی
تلفن دبیرخانه: ۵-۸۸۱۹۳۳۰۱ و ۸۸۱۹۴۱۳۶
ساعات مراجعه: ۹ الی ۱۶
 نکات مهم:
۱-    آثار و مستندات باید نشان‌دهنده فعالیت‌های دانش‌آموزان برتر، در موضوع کتاب‌های دریافت و مطالعه شده باشد. برای مثال: متن نمایش‌نامه‌ی اجرا شده توسط دانش‌آموزان، پژوهش انجام شده به صورت مکتوب، روزنامه دیواری یا اینفوگرافیک تهیه شده توسط دانش‌آموزان، نمونه فلش کارت ساخته‌شده، بازی‌های فکری ابداع‌‌شده توسط دانش‌آموزان، نقاشی و تصویرسازی از کتاب مطالعه‌شده و...
۲-    برای محاسبه ۵ درصد تعداد دانش آموزان، تعداد آنها را به بالا گرد نمایید. به عنوان مثال، تعداد دانش‌آموزان پایه‌های هفتم و هشتم مدرسه شما ۸۵ نفر است. یعنی ۸۵ نفر مشمول این طرح هستند و از جشنواره کتاب دریافت کرده‌اند. باید در زمان مقرر ــ تا ۵ خرداد ماه سال ۱۳۹۵‌ــ امتیازات کسب‌شده‌ی تمام این افراد را جمع بزنید و افراد را بر مبنای امتیازات کسب‌شده، از بیشترین به کم‌ترین، در جدولی قرار دهید. برای این که بدانید چند نفر را می‌توانید به مرحله بعدی جشنواره معرفی کنید باید تعداد دانش‌آموزان مشمول طرح را ــ ‌یعنی همان ۸۵ نفرِ پایه‌های هفتم و هشتم‌ــ در ۵ درصد یا ۰۵/۰ ضرب کنید. حاصل ضرب این دو عدد، عبارت است از ۲۵/۴. این عدد را به بالا گرد می‌کنید و ۵ نفر اول را با ذکر نام، شماره تماس و مستندات فعالیت‌هایشان به دبیرخانه معرفی می‌کنید. حالا فرض کنید تعداد دانش‌آموزان مشمول طرح در مدرسه شما ۱۴۵ نفر است. در این صورت عدد ۱۴۵ را در ۰۵/۰ ضرب می‌کنید؛ حاصل ضرب این دو عدد ۲۵/۷ است. باز هم عدد را به بالا گرد می‌کنید و ۸ نفرِ اول فهرست‌تان را به دبیرخانه جشنواره معرفی می‌کنید.

تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.