دات نت نیوک

اخبار و اطلاعیه ها

دوره‌های آموزش تئاتر برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود 

24 آذر 1395 17:41 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: 2.6 با 5 رای
دوره‌های آموزش تئاتر برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود 

کارگاه آموزش تئاتر ویژه کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۷ سال با حضور مریم کاظمی در فرهنگسرای سرو برگزار می‌شود.بنسخه چاپی 
دوره‌های آموزش تئاتر برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌شودبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مریم کاظمی در این دوره آموزشی مقدمات بازیگری همچون نظم، تمرکز، توجه، دیدن، شنیدن، حرکت، همکاری، بازگویی، بازشنوایی و باز انجام دادن را به کودکان آموزش می‌دهد.
گروه تئاتر مستقل به سرپرستی مریم کاظمی، تابستان ۱۳۹۵، کلاس‌هایی را در فرهنگسرای سرو برگزار کرد. دوره جدید این کلاس‌ها، دی ماه سال جاری آغاز و برای چهار گروه سنی ۴ تا ۶ سال، ۶ تا ۸، ۸ تا ۱۰ و ۱۰ تا ۱۳ سال برگزار می‌شود. همچنین نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ سال هم می‌توانند در قالب گروهی دیگر در این دوره آموزشی شرکت کنند. 

علاقه‌مندان در دوره جدید، موظف به گذراندن سه جلسه پیش نیاز هستند که در این جلسات، مطالب و تمرین های  ترم مقدماتی به طور فشرده آموزش داده می‌شود. غیر از کلاس رده سنی اول، یعنی ۴ تا ۶ سال،  که در آموزش پایه قراردادند برای همه کلاس‌ها، نمایش‌هایی برای اجرا در حضور پدرومادرها پیش بینی شده است.

همچنین گروه تئاتر مستقل به سرپرستی مریم کاظمی در دوره پیشین توانست نمایش «غول بزرگ مهربان» را در جشنواره بین‌المللی مبارک به صحنه ببرد. 

این دوره‌های آموزشی روزهای پنج‌شنبه و جمعه از ساعت ۱۰ تا ۱۶ در فرهنگسرای سرو به نشانی خیابان ولیعصر (عج)، ضلع شمالی بوستان ساعی، کوی ساعی دوم برگزار می‌شود.

تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.