دات نت نیوک

اخبار و اطلاعیه ها

اطلاعیه مهم ستاد اجرایی چهاردهمین جشنواره یادیار مهربان

03 آبان 1395 16:45 | 0 نظر
Article Rating | امتیاز: 3.43 با 7 رای
اطلاعیه مهم ستاد اجرایی چهاردهمین جشنواره یادیار مهربان

بدین‌وسیله  از كليه‌ی ناشران شرکت کننده در این دوره از جشنواره دعوت مي‌شود از تاریخ ۹۵/۰۸/۰۳ به مدت ۴ روز کاری با همراه داشتن نسخه‌ی چاپي مهر و امضاء شده‌ی لیست کتاب تائید شده که از طریق وبسایت قابل دریافت است (هر عنوان می‌بایست حداقل ۴۰۰ نسخه موجودی داشته باشد) و اصل مهر انتشارات، با مراجعه به دبیرخانه نسبت به دریافت کتب تائید نشده اقدام نمايند. بدیهی‌ست بعد از تاریخ فوق به درخواست ناشران ترتیب اثری داده نخواهد شد.
ناشران محترم در صورتی که تعدادی از کتاب‌های پذیرفته شده‌ی‌شان به میزان لازم موجودی و یا امکان عرضه ندارد، مراتب را به صورت کتبی و حداکثر تا ۳روز پس از مشخص شدن نتایج، به دبیرخانه اعلام کنند. در صورت عدم اعلام کتبی، دبیرخانه مختار است نسبت به کسر ۲% از مبلغ نهایی فاکتور فروش ناشر مبادرت ورزد. در مواردی با تشخیص دبیرخانه، از حضور ناشر در دوره‌های آتی جشنواره جلوگیری به عمل خواهد آمد.
همچنین با توجه به درخواست های مکرر ناشران مبنی بر فراخوان، جهت تغییر قیمت کتب تجدید چاپ شده، ناشران محترم می‌توانند از تاریخ  ۹۵/۰۸/۰۳  به مدت ۴ روز کاری، با در دست داشتن نمونه کتاب و اصل و کپی فرم اعلام وصول و اصل مهر انتشارات با مراجعه به دبیرخانه نسبت به تغییر قیمت کتاب تائید شده خود اقدام نمایند.
در این دوره پس از بررسي و كارشناسي كتاب‌های ارائه شده و اعلام فهرست کتاب‌های مناسب برای این دوره از جشنواره، عنوان، تصویر جلد و خلاصه آن‌ها در طول مدت زمانی مشخص بر روی وب‌سایت جشنواره در معرض دید و انتخاب دانش‌آموزان مقطع اول متوسطه (پایه‌های هفتم و هشتم و نهم) قرار خواهند گرفت  و خريد كتاب صرفاً بر اساس تقاضاي دانش‌آموزان و از طریق وب‌سایت خواهد بود و پس از آن تعداد و عنوان کتاب‌های سفارش داده شده توسط دانش‌آموزان، پس از اتمام مدت زمان تعیین‌شده برای انتخاب کتاب‌ها، به ناشران محترم اعلام خواهد شد و در ادامه ناشران محترم می‌بایست از زمان اعلام فهرست عناوین و تعداد کتاب‌های انتخاب شده توسط موسسه نشر شهر، حداکثر ظرف مدت ۱۴ روز کاری نسبت به ارسال کتاب‌ها و صورت‌حساب آن‌ها به محل اعلام‌شده توسط موسسه نشر شهر اقدام کنند. در ضمن یادآوری می‌شود تمامی سفارشات باید به صورت بسته‌بندی شده و دارای قابلیت شمارش، به انبار موسسه نشر شهر تحویل داده شود. انبار از پذیرش کتاب‌های بسته‌بندی نشده معذور است. ناشران محترم می‌بایست کتاب‌های سفارش داده شده را صرفاً از همان نوبت چاپِ کتاب و بارکد ثبت شده در دبیرخانه، تامین کنند و عرضه‌ی کتاب‌های چاپ گذشته مطلقاً ممنوع است.

 با تشکر
ستاد اجرایی چهاردهمین جشنواره یاد یار مهربان

 

تصاویر پیوست
امتیاز دهید:
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.